Ankara Tavan Döşemesi

Ankara Tavan Döşemesi

tavandosemesi

Tavan Döşemesi Hizmeti

Ankara’da Tavan Döşemesi kaplama hizmeti veren firmamız , sarkmış tavan döşemelerinizi temizleyerek yeniden kaplıyor ve kullanıma hazır hale getiriyor.

Araç tavan döşemesi kaplama olayının incelikleri nelerdir?

Öncelikle araç tavan döşemesinde yaşamış olduğunuz problemler için firmamızı bulmuş olduğunuz için şanslısınız, çünkü firmamız muhtemelen şu an yaşamış olduğunuz problem için, başka müşterilerimize defalarca kez uygulamış olduğu yöntemler ile aracınızın döşemesinde yaşanılan probleme çözüm üretecektir.Firmamız tavan döşemesi üzerinde usta olan personeller ile hizmet vermektedir.Personellerimiz bugüne kadar yeterliliklerini gerekli alanda ispat etmiş ve günümüzde de ispat etmeye devam etmektedirler.Yeterlilikten kastımız, yaklaşık olarak 20 senedir bu işleri yapan ustamız ve 30 seneyi aşkın bu işin kontrol ve takibini yapacak yöneticimizin işinizi yapacak olmasıdır. Biz firmamıza gelen müşterilerimizi şanslı olarak görürüz, çünkü piyasada bu işlere yeni başlayan , yeteri kadar malzeme kullanmayan , gözle görülemeyen fakat ustalıktan kısan , iş çabuk bitsin diye gereğinden fazla ve hızlı iş yapan, gereğinden fazla malzeme kullanarak fiyatları fahiş çıkaran birçok kişi ve kurumdan gelen müşteriler ile karşılaştık.Firmamızın yapmış olduğu tavan döşemesinin fiyatından çok daha ucuza hizmet veren kişiler vardır , fakat normal şartlar altında bu fiyatlara bu işlemlerin yapılamayacağını bilerek fiyatlarımıza karşılık bir rekabet oluşturmadıkları inancındayız.Firmamız malzeme kullanımını kısmadan işçilik yapar ama maliyet artsın daha fazla malzeme kullanayım diye de gereğinden fazla malzeme kullanmaz.Bu iki durumda tavan döşemesi yapımında büyük önem arz etmektedir.Tavan döşemesinde malzemeyi gereğinden fazla ve amatörce kullanırsanız da problem yaşarsanız, gereğinden az kullanırsanız da problem yaşarsınız.Peki bunun ölçüsü nedir? Bunun ölçüsünü ustalığını kanıtlamış, oto döşeme ustası olarak adlandırılan ustalar bilir.Her işi bilene bırakarak, bilmediğimiz işlerle uğraşmamakta fayda vardır.

Peki araç tavan döşemesi işlemi ne kadar sürüyor?

” Araç tavan kaplama işlemi araçtan araca değişim göstermekle birlikte yaklaşık olarak  3-4 saat kadar sürmektedir. “

Neden araç tavan döşemeniz sarktı?

” Tavan döşemesi sarkma sebeplerini yüzdelik dilimler ile gösterecek olursak, %50’lik kısmı fabrika çıkışından bu yana herhangi bir bakım yapılmadan doğal sonuçlar sonucu sarkma yapması, %30’luk kısmı aracın  ıslak bez ile silinmesi, sunroof kısmından su sızması durumlarından dolayı , %10’lik kısmı sigara yanığı ve aşırı kirlenme sebeplerinden dolayı , %10’luk kısmı en son döşeme yapıldığı zaman hatalı malzeme kullanımından kaynaklı sarkmalar olduğunu görmekteyiz.Bu ortalamalar resmi olmamakla birlikte, dolaylı yollardan rahatlıkla söylenebilecek oranlardır. “

Yeniden yaptırmış olduğunuz tavan döşemesi tekrar sarkar mı?

” Yeniden yaptırmış olduğunuz tavan döşemesinin sarkması mümkündür.Herhangi bir usta benim yapmış olduğum iş ölene kadar gider diyemez, belki yapılan iş reelde araç çürüyene kadar gidecek bir iştir, fakat dış etkenler(‘Neden araç tavan döşemeniz sarktı?’ başlığında sunulan etkenler.) sebebi ile araç döşemeniz tekrar sarkabilir, araç tavan döşemesinin en uzun kullanım süresinde kullanımını sağlamak için, dış etkenlerden kaçınmakta fayda vardır. “

Yazar hakkında

Oğuz Gül administrator

Uzun yıllardır Oto Döşeme sektöründe hizmet vermekteyim.Ankara'da ilk 3 firmadan birisi olan Gül Oto Döşeme , önce Büyük Sanayi daha sonra Şaşmaz Oto Sanayi ve şu anda 88 OTO SANAYİ BÖLGESİ 1.BÖLGE ' de hizmet vermeye devam etmektedir.Firmamız Tütkiye genelinde birçok aracın TAVAN DÖŞEMESİ , TABAN DÖŞEMESİ , KAPI DÖŞEMESİ , OTO DÖŞEME ,OTO DÖŞEME TAMİRAT VE TADİLAT işlerini gerçekleştirmektedir.Yıllardır vermiş olduğumuz hizmetlerde KALİTE ve GÜVEN konusunda tek adres olmayı İŞÇİLİK konusunda MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ sağlamayı kendimize hedef edindik.

20 yorum

burak içYayın tarihi7:38 am - Mar 9, 2023

işini çok düzgün yapıyor. oguz ustamıza çok teşekkür ederiz eline saglık

MUSTAFA GÜRYayın tarihi3:56 pm - Mar 4, 2023

Aracımın tavnı sarkmıştı gül oto da yaptırdım memnun kaldım.

ERDEMYayın tarihi1:07 pm - Şub 16, 2023

Oto kılıfım yırtılmıştı yırtılan yerleri diktiler sağlam oldu. Tavsiye ederim.

Behzat ÖzdemirYayın tarihi3:50 pm - Şub 12, 2023

Oğuz Bey ile telefonda görüştüm. Gel hallederiz dedi. Gititm hallettiler. Tavan sarkığı vardı dümdüz pürüzsüz yaptılar.

Tevfik AydoğanYayın tarihi5:55 am - Eki 20, 2021

merhaba ,hayırlı işler dilerim.Panaromik tavan aracımın arka cam köşesinde kabarma var ,lokal tamir yapıyormusunuz,yoksa komple mi değişim

    Oğuz GülYayın tarihi6:46 pm - Eki 20, 2021

    Merhaba Tevfik Bey, Tavan Döşemesi sarkması durumlarında eskisi sökülerek yeni malzeme ile kaplanması gerekmektedir. 0532 404 42 08 nolu telefon üzerinden Oğuz Usta ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

polis RamazanYayın tarihi11:38 am - Eki 22, 2020

2006 model jettanın tavan döşemesi sarkması sonucu Gül Döşemeye gittim. Tavanı söküp temizleyerek kumaş değişimini aynı orijinal gibi yaptı. Aynı zamanda Ankara da en uygun fiyatı veren yer oldu. Oğuz ustaya teşekkür ederim. Eline emeğine sağlık usta.

AnonimYayın tarihi7:24 pm - Eyl 9, 2020

2009c5 tavan döşemesi sarkık öntaraf tamir olurmu

    Oğuz GülYayın tarihi6:31 am - Eyl 11, 2020

    Merhaba tavan sarkığı tamiri yapmaktayız. Tamir için tavan döşemesinin sökülerek eski yüzünün çıkartılması, yeni yüzü ile kaplanarak montajı yapılır. 0532 404 42 08 Oğuz Usta ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

EnsarYayın tarihi9:45 pm - Tem 15, 2020

Audi 80 tavan döşemesini kaça yapıyorsunuz

KasımYayın tarihi9:22 pm - Tem 12, 2020

Seat cordoba 2004 tavan döşeme fiyatı ne olur bilgi alabilir miyim?

ALİYayın tarihi8:06 pm - Haz 5, 2020

Merhaba 91 model opel aracımın iç tavan döşemesini yaptırmak istiyorum bize neye maalolur

Bir cevap yazın

Translate (Çeviri)
Gönder
1
Web sitemize hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabilirim?