Bagaj Döşemesi

 

Hemen Ara – 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 – İletişime Geç

 

Bagaj kaplama hizmetinin yaptırılmak istenmesinin başlıca sebepleri dağınık görünen yada neredeyse unutulmuş hale gelmiş, bakımsız bagajlardır. Müşterilerimiz bagajlarının açıldığı zaman daha düzgün ve temiz bir halde görünmesini, temizliğinin kolayca yapılarak fazla zaman ayırmamaları gerektiğini bizlerle paylaşmaktadır. Bu durumda muşamba malzemesi bagaj tabanının kolayca temizlenebilir bir hal alarak daha düzenli görünmesini sağlayacak iyi bir malzemedir. Temizliği nemli bir bez yardımı ile kolayca yapılabilen muşamba malzemeleri, oto bagaj döşemesi için kesinlikle önermiş olduğumuz bir malzemedir. 

 

Bagaj döşemesi, aracınızın bagaj kısmının kaplanması işlemidir.Resimlerde görmüş olduğunuz malzemeler bagaj tabanı için kullanılan muşamba çeşitlerinden bazılarıdır.

Oto Taban MusambasiTaban MuşambasıOto Muşamba ÇeşitleriOto Bagaj Döşeme Muşambasıototabandoseme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hemen Ara – 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 – İletişime Geç

 

Araç bagajında taban kısmında bozukluklar olabilir, istetme bagaj görünümünü bozarak bagajı neredeyse kullanılamaz hale getirebilir. Araç bagajında ufak tefek olsa bile düz zeminde taşınması gereken malzemeleri taşımaktayız. Böyle durumlarda araç tabanına mdf malzemesi döşeyerek araç zeminin düzleştirilmesini sağlamaktayız. Araç bagajında taban kısmının ölçüleri alınarak, mdf malzemesi dekupaj yardımı ile kesilerek bagaj içine oturtulur. Seçimi yapılmış muşamba, bagaj ölçüleri alınarak kesilir ve bagaj içine yerleştirilir. Bagajınızın ilk hali son hali arasında gözle görülür şekilde değişiklik olur ve artık temizlenmesi daha kolay ve daha düz bir zemine sahip olmuşsunuzdur.

 

 Bagaj döşemesi en sağlıklı şekilde olması için alt zeminin düzleştirilmesi için mdf kullanılmalı, üzerine muşamba malzemesi yerleştirilmeli, açıkta kalan yan kısımlar için de kaplamalık halı yardımı ile kaplanmalıdır. Bu sayede tertemiz bir bagajınız olacaktır. Düzensiz bagajlar araç içine bagajda yuvarlanan malzemelerin yada bazen istetmenin seslerini getirecekken yapılmış bagaj döşemesi ile araç bagajındaki seslerin de bir miktar azalması söz konusudur.

 

 Aracınızın bagaj döşemesinin yıprandığını düşünüyorsanız,

 Veya aracınızın bagajında herhangi bir döşeme yoksa,

 Bagaj görünümünden hoşlanmıyorsanız,

 Daha düzenli bir bagaja sahip olmak istiyorsanız,

 Doğru Adrestesiniz !!!

Firmamızda sizi görmekten memnuniyet duyarız…

 

 

Hemen Ara – 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 – İletişime Geç

 

 

6 yorum

Safa İlgiYayın tarihi11:47 am - Şub 2, 2023

Pickup aracımın tabanını kaplattırdım memnun kaldım.

coşkun çekmezYayın tarihi2:37 pm - Kas 25, 2022

Linea arabam için uygulattım. Paralı muşamba dedikleri gri ürünü seçtim. Tabanım daha sağlıklı kullanılabilir oldu.

Mehmet MaraşlıYayın tarihi5:06 pm - Eyl 15, 2022

Arabamın tabanına uygulattım. Tertemiz durdu. Kolay temizlenebilir oldu. Görsellikte kattı. Tabanı koruyacağına eminim işlemler yapılırken bir kısmını gördüm itina ile çalışıyorlar.

Bir cevap yazın

Translate (Çeviri)
Gönder
1
Web sitemize hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabilirim?