Cırt Cırt

 

Hemen Ara – 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 – İletişime Geç

 

Oto Döşeme Cırt Cırt Malzemesi

 

 

 

 

 

 Firmamızda cırt cırt adı ile tabir edilen malzemenin satışı yapılmaktadır. Cırt cırt malzemesinin iki yüzeyinde bulunan farklı yapılar, malzemenin istenildiğinde birleşip, istediğinde ayrılmasını sağlamaktadır.  Cırt cırt malzemesinin kendine has olan açılıp kapanması özelliği, bir fermuara göre çok daha kullanışlı ve çok daha dayanıklı olmasını sağlamaktadır. Cırt cırt malzemesi birçok alanda kullanılmaktadır. Kullanım alanlarının başında yaygın bir şekilde karşımıza çıkan, kol çantaları ve okul çantaları gibi malzemeler bulunmaktadır. Birçok kişi tarafından yaygınlığının bilinmediği, fakat oldukça fazla kullanım alanı olan bir sektör ise oto döşeme sektörüdür. Oto döşeme sektöründe cırt cırt kullanımı oldukça çok alanda kullanılır. Kullanıldığı alanlar üzerinde, kolay kullanım, hızlı kullanım ve mekanizma sahibi olan ürünlerin ana yapıya zarar vermeden çalışabilir hale gelmesini sağlar.  

 Cırt cırt malzemesi, kimi zaman makine dikişi ile, kimi zaman el dikimi ile kullanılır. Genel olarak kullanılmak istediği yere montaj edilebilmesi için, öncelikle cırt cırt özelliği kazandırılacak malzeme bulunduğu bölgeden çıkarılır. Cırt cırt malzemesinin her iki yüzeyi birbirinden ayrılarak, dikim gerçekleştirilecek malzemenin bir tarafına cırt cırt malzemesinin bir yüzeyi, karşısına gelecek kısıma ise cırt cırt malzemesinin diğer yüzeyi dikilir. Dikim işleminden geçen malzeme, yerine montaj edilerek, kullanıma hazır hale gelmiş olur. 

 

Hemen Ara – 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 – İletişime Geç

 

Oto Döşeme Cırt Cırt

 Cırt cırt malzemesi oto döşeme veya oto kılıflar üzerinde nasıl kullanılır ? Malzemenin kullanımını sağlamak için mevcut koltuk üzerinde, mevcut oto başlık üzerinde, mevcut kolçak ( kol dayama ) üzerinde vs. bulunan özelliklerin kullanılmadığı zamanlarda kumaş altında kalması, kullanılmak istendiğinde, kolayca ulaşılabilir olmasını istediğimiz zamanlarda kullanılır. Örneğin araç başlıklarınızda, tv özelliği var ise normal şartlar altında sürekli tv görünür olacaktır, hem camlardan gelen güneş hemde olası durumlar tv ye zarar verebilir. Cırt cırt ile dikilmiş başlıklar yerleştirildiğinde kullanılacağı zaman açılıp, kullanılmayacağı zaman kapalı tutularak, korumaya alabiliriz. Kolçak ( kol dayama ) sistemleri üzerinde bulunan bardaklık vs. gibi birçok sistem bulunduran çeşitli kolçaklar bulunmaktadır, özelliklerinin kullanılmadığı zamanlarda cırt cırt özelliği ile dikilmiş kılıfı kullanılarak, sistem açılır kapanır bir hale getirilerek, çok daha verimli ve rahat bir şekilde kullanılabilir. Cırt cırt malzemesini sıklıkla kullandığımız bir başka yer ise, araçların arka 3’lü koltuğudur. Eğer arka üçlü koltuğunuzun ortasında oto kolçak sistemi var ise, oto kılıf montaj işleminden sonra bu kolçak kılıf altında kalacaktır. Kolçağın istenildiği zaman kullanımını sağlamak isterseniz, kılıf işlemden geçirilerek, kolçak bölgesine cırt cırt dikimi yapılır. Cırt cırt işleminin gerçekleştirilmesi sonucunda, üçlü koltuk ortasında bulunan kolçak, istenildiği zaman kullanılır, istenildiği zaman kullanılır, istendiğinde kapatılarak, daha kullanışlı bir hale getirilmiş olur. 

 

Hemen Ara – 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 – İletişime Geç

 

 Oto kol dayama sistemi, oto başlık, oto kılıf, oto döşeme gibi birçok alanda cırt cırt malzemesi ile birçok malzeme daha kullanılabilir bir hal almaktadır. Firmamızda cırt cırt dikim işlemleri yapılmaktadır. Uzman personellerimiz tarafından, kullanım kolaylığı sağlamak maksadı ile cırt cırt dikim işlemleriniz yapılır. Tüm cırt cırt işlemleriniz için, sizleri firmamızda görmekten memnuniyet duyarız.

 

Hemen Ara – 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 – İletişime Geç

 

6 yorum

Erdem YazıcıYayın tarihi12:35 pm - Şub 8, 2023

Bagajım için muşamba aldım. Muşambanın ucuna cırtı diktim. Bir tanesinide alt zemine yapıştırdım. İstediğimde çıkartıp kullanıyorum istediğimde montaj edip kullanıyorum. Nerede kullanacağını bilirsen fayda sağlıyor.

Altan TaşkıranYayın tarihi2:11 pm - Oca 3, 2023

Arabamın koltuğuna penye giydirmiştim fakat kılıfın üstünde penye kayıp duruyordu. Kılıfıma bunda diktirdim. Penyenin üzerinede kendim diktim şimdi cırtları yapıştırıyorum kayma olmuyor. Güzel bir ürün.

Ömer KunduracıYayın tarihi12:36 pm - Ara 23, 2022

Aracımın bagajını açılır kapanır bir sistem yapmak istedim. Bu cırt malzemesinden aldım. Perde ile dikip montaj ettim. Bagajımı açtığımda perdemi açıp işimi görüyorum işim bitince cırtı tekrar tutturuyorum. İşlevsel oldu. Cırt malzemesini istediğiniz uzunlukta veriyorlar.

Bir cevap yazın

Translate (Çeviri)
Gönder
1
Web sitemize hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabilirim?