Kanca Pensesi

 

Hemen Ara – 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 – İletişime Geç

 

kancapensesi

 Oto döşeme kanca pensesi, oto döşeme kancalarından bir tür olan, C kanca malzemesinin kullanılmasını sağlayan araçtır. Teorik olarak, C kanca malzemesi, kanca pensesi malzemesinin iki ucunda bulunan çukurlara yerleştirilir. Kanca pensesi ucundaki kanca malzemesi, birleştirilmesini istediğimiz yüzeylerden birine geçirilir, diğer uç ise gerdirilme işlemi tamamlandığında uygun bir yere geçirilerek, kanca pensesinin avuç içinde bulunan saplarına baskı uygulanır. Tüm bu işlemler sonucunda kanca malzemesi, olması gerektiği gibi kanca pensesi ile birleştirme işlemini yapmış olur. 

 

Hemen Ara – 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 – İletişime Geç

 

 Piyasada çok çeşitli kanca pensesi türleri bulunmaktadır. Firmamız ise bu malzemeler içinden seçmiş olduğu ve satışını yapmış olduğu, resimde görünen kanca pensesi türünü kullanmaktadır. Oto döşeme sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekte olduğumuz düşünülürse, günümüze kadar birçok kanca pensesi türü kullandığımızı rahatlıkla söyleyebiliriz. Kullanmış olduğumuz kanca penseleri zaman zaman problemler çıkardıkça, sürekli kanca pensesi araştırması yaparak, en iyi ve en rahat kullanıma sahip olan kanca pensesi arayışımız bitmek bilmedi. Son 4 – 5 senedir resimde bulunan kanca pensesini kullanmaktayız. Kanca pensesi işimizin hemen hemen her noktasında kullanmış olduğumuz bir üründür. Mevcut kanca pensemizde  bir problem yaşamadığımızı görünce, diğer kanca penselerinden vazgeçerek, şu an aktif kullanımını sağladığımız bu kanca pensesini sürekli olarak kullanmaya karar verdik. Halihazırda kullandığımız ve bir problem yaşatmadığını gördüğümüz için, gönül rahatlığı ile satışını yapmakta olduğumuz bir üründür.  

 

Hemen Ara – 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 – İletişime Geç

 

 Türkiye genelinde birçok oto döşeme ve oto kılıf hizmeti sunan firma, firmamızdan malzeme temin etmekte olup, bu malzemeler arasında oto kılıf kanca pensesi( oto döşeme kanca pensesi ) ilk 6 – 7 malzeme arasında sıklıkla yer almaktadır. Satışını yapmış olduğumuz malzemeler hakkında, genellikle memnuniyet bildiren sözler duyarız. Gelen geri bildirimlere göre malzemenin ne derece iyi olduğunu yada doğru malzeme seçimi yapıp yapmadığımızı, tekrar tekrar sorgulayabilme fırsatı yakalamış oluyoruz. Geri bildirimi olumsuz olan bir malzeme olursa, satışını yapmayı keserek, temin ettiğimiz fabrikaya geri bildirim gönderiyoruz. Hal böyle olunca önlemimizi otomatik almış oluyor, satışını yapmış olduğumuz malzemelerde memnuniyetsizlik oranını minimize etmeyi başarabilmiş oluyoruz. Oto döşeme sektöründe, C kancasının kullanılabilmesini sağlayan kanca pensesi, oto döşeme ustaları için önemli bir ekipmandır. Neredeyse en sık kullandıkları araçtır. ” Sıklıkla kullanılan bir malzemenin satışını yapmak, müşterinin olumlu geri dönüş bildireceği şekilde olmak zorundadır. ” görüşünü benimseyerek, firmamızda sürekli malzeme güncellemeleri yapmaktayız. Kanca penseleri genellikle koliler ile firmamıza ulaşır. Belirli bir süreyi geçerek, satınalındığı zamandan günümüze kadar, beklemesi gerekenden fazla beklemiş malzemeler var ise  bu malzemeler analiz edilerek, satınalma işlemini gerçekleştirdiğimiz fabrikada değişim işlemi gerçekleştirilerek, sürekli yeni ürünlerin müşteriye satışını sağlarız. Satışını yaptığımız malzemeler, henüz yeni malzemeler olduğu için, öngörülen kullanım süresi içinde hemen hemen hiç denilecek kadar arıza oluşturmazlar. 

 

Hemen Ara – 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 – İletişime Geç

 

 Firmamız oto döşeme kancası, oto döşeme kanca pensesi, C kanca ve S kanca gibi, bir oto döşeme firmasında bulunması gereken, oto kılıf montajı aşamalarında ihtiyaç duyulan bu ürünlerin satışını yapmaktadır.  Oto döşeme malzemeleri ile ilgili ihtiyaçlarını karşılamak için sizleri firmamızda görmekten memnuniyet duyarız.

 

Hemen Ara – 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 – İletişime Geç

 

Bir cevap yazın

Translate (Çeviri)
Gönder
1
Web sitemize hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabilirim?