Koltuk Yırtık Tamiri

 

Hemen Ara – 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 – İletişime Geç

 

Oto Döşeme Parça Değişimi

Oto koltukları başta olmak üzre araç içinde kullanılan birçok kısım kumaş, vinleks ( suni deri ) ve bazı durumlarda hakiki deri ile kaplanmış olarak görülebilir. Firmamızda kumaş döşeme ve vinleks ( suni deri ) kaplama çeşitleri ile oto döşeme işlemleri yapılmaktadır. Kumaş ve araç içinde kullanılan diğer malzemelerin her malzeme gibi bir ömrü vardır. Bir süre sonra yıpranmalar ve koltuk yüzeyinde çatlamalar veya yırtıklar oluşur. Koltuklar gün içinde en çok dış etkenlere maruz kalan malzemelerdir. Örneğin her oturduğumuzda, her uzun yol yaptığımızda ve aracımızı her güneşte bıraktığımızda, her klima kullanımında farkında olmadan aslında koltuk yüzeyinin oldukça yavaş bir şekilde yıpranmasını sağlarız. Aslında koltuklarımızda meydana gelen yırtıkların çok fazla bir önemi yoktur. Önem taşıyan şey koltuk yüzeyinde meydan gelen yırtıkların nasıl tamir edileceğidir. Firmamız bu konuda birçok araç koltuğunun tamir ve tadilat işlemini ustalıkla yaparak günümüze kadar hem tecrübe kazanmış hemde bilinirliği artmıştır. Günümüzde hergün hemen hemen iki veya üç ve kimi zaman daha fazla koltuk tamiratı gerektiren işlemler için müşterilerimiz firmamıza ulaşmaktadır. Firmamız bu konularda parça değişimi gerekiyorsa parça değişimi yaparak, değişim yapılmadan müdahele edilecek bir durumda ise değişim yapmadan tamirat yaparak müşterilerimizin istedikleri sonuçlara ulaşmalarını sağlamaktadır. 

Araç koltuklarınız zamanla deforme olmaya başlar ve yırtılır , yırtıklar zaman geçtikçe büyür ve tamir edilemeyecek hal alır. Araç koltuklarınızın yüz kısımları tamir edilemeyecek hale gelmeden önce müdahale edilmelidir. Güneş ışığı , nem alan ve uzun süre kullanılmış koltukların aşınması yırtılması normal bir durumdur. Bu ve benzeri durumlarda firmamız sizlere çeşitli çözümler sunarak araç koltuklarınızın düzgün bir görünme kavuşmasını sağlar.

 

Hemen Ara – 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 – İletişime Geç

 

Koltuk yüz tamiratları için firmamıza gelen araçlar için işlemler yapılmadan önce müşterimize bilgisi verilir ve ne tür işlemlerden geçeceği konusunda müşterimiz bilgilendirilir. Parça değişimi yapılacak ise mevcut kumaşlarımız içinden kumaş seçilerek onay alındıktan sonra bu malzeme ile değişim işlemi gerçekleştirilir. Değişim olmadan halledilebilecek bir durum ise ustalarımız birtakım işlemler uygulayarak gerekli yırtıkların yok olmasını sağlar. Tüm bu işlemlerin yapılabilmesi için yırtık olan döşeme yada kılıf araç koltuğundan sökülerek araç dışına alınır. Yırtık ve sökük bulunan bölgeden ek olan kısım çıkartılarak gerekli dikim ve onarım işlemleri uygulanarak tekrar dikim işlemi gerçekleştirilir. İşlemler onarılacak bölgenin büyüklüğüne ve kaç farklı bölgede yırtık olduğuna göre değişim göstermektedir. Örneğin iki ön koltuk üzerinde de yırtıklar mevcut ise bir koltukta çok fazla yerde yırtık tamiri yapılacaksa ve diğer koltukta sadece bir yerde bile yırtık tamiri yapılacaksa her iki koltuk yüzeyi de hemen hemen aynı işlemlerden geçecek ve hemen hemen aynı zamanları alacaktır.

 

Hemen Ara – 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 – İletişime Geç

 

Araç koltuklarınız ile ilgili her türlü problem için firmamıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz. İşçilik gerektirecek işlemler için telefonda fiyat vermemeye gayret ediyoruz ve verdiğimiz fiyatlar ortalama fiyatlar oluyor. Yapılmasını istediğiniz bölgeyi ustalarımız görmeden durumunu net olarak bilmeden fiyat vermekten çekiniyorlar. Çünkü hesaba katılmayan yerler de olabiliyor, görünenden daha kolay şekilde halledilebilecek bir işlemde olabiliyor. Bu sebeplerden dolayı en doğru fiyatı verebilmek için, ustalarımızın koltuk üzerinde işlem yapılmasını istediğiniz bölgeyi  görmeleri ve incelemeleri gerekmektedir. Telefonda fiyat vermeyi istememizin sebebi, yukarıda anlattığım gibi yanlış anlamalara ve doğru olmayacak fiyatlara oluşum sağlamamak amaçlıdır.Firmamız haftanın 6 günü açıktır. Sabah 08:30′ dan akşam ortalama 18:00 – 18:30’a kadar açığız. Fiyat almak için araç getireceğiniz durumlarda bu saatler arasında fiyat alabilirsiniz. Herhangi bir işlem yaptırmayı planlayan müşterilerimiz, kapanış saatinden 3-4 saat önce fiyat almak için ararlar ise aynı gün içinde işleminin gerçekleşip gerçekleşemeyeceği bilgisini alabilirler.

 

Firmamızda sizleri görmekten memnuniyet duyarız.

 

Hemen Ara – 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 – İletişime Geç

3 yorum

Halil İbrahimYayın tarihi5:44 pm - Mar 2, 2023

Seat aracımın yırtıklarını yaptırdım işçilik güzel.

Rabia …Yayın tarihi1:53 pm - Şub 25, 2023

Kiraladığım araçta sigara içmiştim sigaranın külü düştü koltuğu yandı değişim işlmeini burada yaptırdım sorun olmadı eski haline getirdiler.

Tuna SeçkinYayın tarihi12:19 pm - Oca 27, 2023

Koltuk döşememde sökülemer vardı. Yırtık olan kısımlar vardı. Tamirini yaptılar. Tavisye ederim.

Bir cevap yazın

Translate (Çeviri)
Gönder
1
Web sitemize hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabilirim?