Koltuk Yüz Tamiratı

 

Hemen Ara – 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 – İletişime Geç

 

koltukyuzdegisimi

 Koltuk yüz tamiratı işlemi, resimde görüldüğü gibi mevcut yırtık döşeme kumaşına en yakın renk ve tonlarda olan kumaşın seçilerek, araç koltuğunda yıpranmış ve yırtıklar oluşmuş bölgelerin komple yada parça değişimi yapılarak dikilmesi işleminden ibarettir. Koltuk yüzünde meydana gelen yırtıklar çok büyük değil ve kapanabilecek şekilde ise veya şerit eklenerek yeni bir modele çevrilebilir ise gerekli dikim işlemlerini uygulayarak kurtarmaya çalışmaktayız. Koltuk yüzeyi artık kullanılamayacak kadar kötü durumda ise en yakın kumaş ile müşterimizin istediği şekilde dikimini gerçekleştirerek döşeme yüzünü yenilemiş oluyoruz. Bu işlemler koltuklarda yapılacak işlemlere göre değişkenlik gösteren fiyat ve sürelerde yapılmaktadır. İşlemlere başlamadan müşterimizin ne kadar tamirat yapılacağı veya yenilenirse neler olacağı durumlarını anlatarak, fiyat konusunda onayı alarak işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. İşlemin ne kadar süreceği hakkında bilgi vererek, verdiğimiz bilgiler dahilinde hareket ederek hemen hemen söylediğimiz zaman içinde işi teslim etmekteyiz.

 

Hemen Ara – 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 – İletişime Geç

 

 Oto koltuklarında yüz değişimi için firmamıza gelen araçların ön analizleri yapılarak, müşterimizin isteği göz önünde bulundurularak, minimum harcama yapabileceği durumlar var ise bu konuları müşterimize bildirerek, ekstra harcama yapmaması için kendisini uyarırız. Koltuk durumları kullanılamayacak şekilde kötü ise, bu aşamada düzgün bir kullanım sağlayabilmek amaçlı olarak, örneğin koltuk süngerlerinin durumunu inceleriz veya koltuk iskeletinde gözle görünür aksaklıklar var ise bunları müşterimize bildirerek, araç koltuğu için hangi işlemler yapılırsa gönül rahatlığı ile koltuğun kullanılabilir bir hale geleceğini müşterimize iletiriz. Müşterimizin onay verdiği kadar düzeltme işlemini araç koltuklarına uygulayarak, koltukların kullanılabilir hale gelmesini sağlarız.

  Eskimiş koltuklarınızın yüz tamiratını yapıyoruz. Aynı zamanda yıkatmak için çıkarmış olduğunuz kılıflarınızın hem söküm aşamasında hem tekrar takılması aşamasında işçiliğimizi gerçekleştiriyoruz. Koltuk kılıflarının takılması aşamasında kanca kullanarak araca ve koltuklara zarar vermeden kılıfınızı sabitleyerek kaymasını önlerken , kılıfın ömrünün uzamasını sağlıyoruz. Kılıf taktırmak söz konusu olduğunda , kılıfın gergin olması ve koltuğun üzerinde düzgün durması gerektiğini düşünerek , işimizi yapmak için değil müşterimizin beğeneceği şekilde iş teslimi yapabilmeye odaklanıyoruz. Firmamızda her bütçeye uygun , kalite kalite , özellik özellik değişiklik gösteren oto kılıf çeşitleri bulunmaktadır. 

 

Hemen Ara – 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 – İletişime Geç

 

 Oto döşeme işleriniz için firmamız her türlü kumaş değişim işlemini gerçekleştirmektedir. Firmamızda koltuk yüz tamiratı adı altında, koltuk yüzeyini komple veya parça parça değişime sokarak, istediğiniz görselliğe ulaşabilirsiniz. Oto döşeme yüzü, oto kılıf yüzü, oto koltuk başlığı, oto koltuk kolçağı ( oto döşeme kol dayama sistemi ) gibi aracınızın büyük bir kısmını kaplayan, araç koltuklarınız üzerinde bakım, onarım, tamir gibi işlemler firmamızda en iyi şekilde yapılır. Oto döşeme hizmetleri ile ilgili hangi hizmetleri sunduğumuz konusunda, web sitemiz üzerinden Menü – Hizmetlerimiz sekmesinden incelemede bulunabilirsiniz. Satışını yapmış olduğumuz ürünler ile ilgili görsellerin ve bilgilerin bulunduğu sayfalara erişmek isteseniz web sitemiz üzerinden Menü – Ürünlerimiz sekmesini inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. 

 

 İletişime geçmek için lütfen telefon ediniz. Telefon üzerinden ortalama fiyatlar alarak, planladığınız bir zamanda firmamıza gelerek tamir ve tadilat işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Oto döşeme tamir ve tadilat işlemleri yapan firmamızda, oto kılıf ürünlerinin satış ve montajı da yapılmaktadır. Firmamızda yapılan işlemler ustalık isteyen ve uzun yıllardır sektörde hizmet vermeye devam eden ustalar tarafından yapılmaktadır. En iyi şekilde müşterilerimizi anlamaya çalışarak, istedikleri oranda hizmet alabilmeleri için çabalamaktayız. Firmamızda sizleri görmekten memnuniyet duyarız. 

 

Hemen Ara – 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 – İletişime Geç

 

6 yorum

Kıvanç AtalYayın tarihi2:29 pm - Oca 13, 2023

Koltuk yırtıklarımızı düzeltti ustalarımız teşekkür ederiz. Eski yırtıklardan eser kalmadı. Çok daha sağlam oldu. Oğuz Usta’yı tavsiye ederiz.

Hüseyin AslanYayın tarihi4:53 pm - Ara 6, 2022

Oto koltuğumuzdaki yırtıkları tmair ettirdik memnun kaldık. Yırtıklar kayboldu eski hali gibi oldu koltuk.

Abdullah KılınçYayın tarihi5:53 pm - Tem 12, 2021

Corsa aracımın koltukalrındaki yırtıkları tamir ettirdim eski yırtıkalr hiç yokmuş gibi oldu.

Bir cevap yazın

Translate (Çeviri)
Gönder
1
Web sitemize hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabilirim?