Yapıştırıcı

 

Hemen Ara – 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 – İletişime Geç

 

Oto Döşeme Yapıştırıcısı

 Oto döşeme yapıştırıcısı olarak kullanmış olduğumuz yapıştırıcı çeşitlerimiz, resimlerde de görüldüğü gibi farklı ebatlarda firmamızda bulunmaktadır. Kumaş yada kaplamalık bir malzeme alan müşterilerimiz, firmamızdan yapıştırıcı ve yapıştırıcı fırçası temin edebilirler. ( 18 yaş altına, yapıştırıcı malzemesi ebeveynleri yanında olmadan satılmamaktadır. ) Kaplanacak malzemeye göre ortalama hangi boy balinin yeteceği bilgisini ustalarımızdan alabilirsiniz. Yapıştırıcı ürünü kullanılmak üzere açıldığında, hava ile temas etmeye başladığı an kurumaya başlar. Yapıştırıcı ile herhangi bir malzeme yapıştırılacağı zaman, eşit oranlarda sürmek gerekir. Yapıştırıcıyı yüzeyde eşit oranda sürmemizin sebebi kurumanın hemen hemen aynı zamanlarda gerçekleşmesini sağlayabilmek içindir. Eşit zamanlarda kuruyan yapıştırıcıya daha hızlı müdahale edebilirsiniz. Kullanılacağı yerlere yada malzemelere göre değişik oranlarda uygulanması gerekir. Tavsiyemiz bir oto döşeme ustası tarafından uygulanmasıdır. Firmamızda oto döşeme hizmetleri verilmektedir, tüm işlemlerimiz profesyonel ustalarımız tarafından, olması gerektiği gibi ilerlemektedir. Yapıştırma gerektirecek tüm oto döşeme işlemlerinizi firmamızda yaptırabilirsiniz.

 Oto döşeme yapıştırıcısı henüz açılmamış ise bozulma ihtimali yoktur. Kapağı yada kutusu herhangi bir şekilde hava almaya başlar ise zamanla bozulur ve yapıştırıcı görev görmez hale gelir. Yapıştırıcının bozulmaması için ya hiç açılmamış olması gerekir yada kapağı açılıp kullanıldıysa, kapağın sıkı sıkı kapatılması gerekir. Yapıştırıcı kutusundan ihtiyaç kadar malzeme hemen alınıp, en kısa zamanda kapağı kapatılmalıdır. Firmamızda oto döşeme işlemlerimiz için birçok yerde yapıştırıcı kullanımı sağlamaktayız. Doğru teknik ve doğru miktarda uygulamayı başardığımız için herhangi bir problem yaşamamaktayız. Örneğin tavan döşemesi kaplama işleminde, kapı döşemesi yüz değişim işleminde, taban döşemesi işleminde sıklıkla oto döşeme yapıştırıcı kullanımı sağlamaktayız. 

 

Hemen Ara – 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 – İletişime Geç

 

 Oto döşeme işlemlerinde, koltuk yapımında, kimi zaman tamirat işlemlerinde kullandığımız yapıştırıcı malzemesinin doğru oranlarda ve doğru zaman içinde kullanılması büyük önem taşır. Zaman ve miktar üzerinde fazlasıyla duruyorum, çünkü yapıştırıcının fazla kullanılması yapıştırmak istenen malzemenin de çöpe gitmesini sağlayabilir. Aşırı miktarlarda kullanılacağı kumaşın kalitesine göre değişkenlik göstermekle birlikte, kumaşın arka yüzünden ön yüzüne de geçebilir, çok az kullanılması durumunda yapıştırılmaya çalışılan malzemenin yapıştırma işlemini gerçekleştirmez. Mevcut malzemenizin zarar görmemesi için, bir usta tarafından yapıştırılma işleminin gerçekleştirilmesini sağlamak, verilecek en doğru kararlardan biridir. Yapıştırıcının atılacağı zemin en başta tamamen kuru olmalıdır, zeminde toz olmamalıdır, olabildiğince temiz bir zemin üzerinde yapıştırıcı malzemesi kullanılmalıdır. Herhangi bir malzemenin yapıştırılacağı zemin üzerinde olan çökme yada bozukluklar yapıştırıcı ile doldurulmamalıdır. Yaz ve kış aylarında malzemenin kullanımı farklılık göstermektedir. Hava soğuk ise farklı tepki verecek, hava sıcak ise daha farklı bir tepki verecektir.

 

Hemen Ara – 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 – İletişime Geç

 

 Yapıştırıcı malzemesi belirli ağırlıklara kadar dayanabilecektir. Yapıştırıcı maddesi hafif bir malzemede kolay kolay problem yaşatmazken, ağırlığı fazla olan malzemelerde özellikle yanlış kullanımlardan dolayı malzemeyi bırakabilir. Makalemizde yapıştırıcı malzemesini kullanım alanları, , yapıştırıcı malzemesinin nasıl kullanılması gerektiği ve kullanım şekilleri gibi konulardan söz ettim. Yapıştırıcı malzemesinin bir usta tarafından kullanılması tüm işleri sizin için daha kolay bir hale getirecektir. Firmamızda oto döşeme işlemleri yapılmaktadır. Oto döşeme yapıştırıcısı temin etmek için, oto döşeme işlemlerinizi yaptırmak için sizleri firmamızda görmekten memnuniyet duyarız.

 

Hemen Ara – 0312 394 26 70 – 0532 404 42 08 – İletişime Geç

 

6 yorum

Musa E.Yayın tarihi11:12 am - Şub 13, 2023

Buradan yapıştırıcı aldım. Kaplama yapayım dedim. Arabanın tavanı sarkmıştı. Kumaşınıda aldım. Ustam uyardı yapma diye ama başta dinlemedim. Uyguladığımda destek için aradım sağolsun yardımcı oldu. Ama iş işten geçmiş oldu malzemeleri çöp ettim. Sağolsun ustama götürdüm tavanı kalattım tekrar tertemiz oldu. Her işi bilen yapmalı.

Ahmet AyhanYayın tarihi5:54 pm - Tem 25, 2022

Arabamda kullanmak için yapıştırıcı aldım. Baya malzeme ve kumaş var. Çeşitli kılıflar kol dayamalar var. Döşeme işiniz olduğunda gitmenizi tavsiye ederim.

Samet Ç.Yayın tarihi10:47 am - Mar 22, 2022

İstediğiniz boyutlarda yapıştırıcı bali bulunuyor. Yapıştırıcı ve malzeme satın aldım. Tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

Translate (Çeviri)
Gönder
1
Web sitemize hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabilirim?